+370 637 78122 markevicius.rokas@gmail.com

Saugaus vairavimo mokymai įmonėms

Įmonių kolektyvams organizuojame Avarinių situacijų suvaldymo praktinius mokymus ir paskaitas saugaus vairavimo tema.

Praktiniai mokymai gali vykti kliento arba organizatoriaus automobiliais pagal individualiai su klientu suderintą mokymų programą (efektyvus stabdymas su kliūties apvažiavimu, posūkių įveikimo technika, šoninio slydimo suvaldymo treniruoklis Easy Drift, lenktyninis kartingas ir kt.).

Paskaitų temos gali būti labai įvairios: pasyvi ir aktyvi automobilių saugos įranga; fizikos dėsniai, įtakojantys automobilio elgesį; jaunų ir patyrusių vairuotojų būdingos klaidos; nuovargio įtaka; vairavimas tamsiu paros metu, sudėtingomis oro sąlygomis, gyvūnams išbėgus į kelią; sportinis vairavimas; kelių eismo taisyklių naujausi pakeitimai; draudiminiai įvykiai ir t.t.

Atvyksime į Jums patogią auditoriją bet kur Lietuvoje arba pakviesime į savąją Vilniaus mieste.

 

Ekovairavimas įmonėms

Įmones, siekiančias pasinaudoti vakarietiška, aplinką tausojančia, praktika ir sumažinti automobilių parko kuro sąnaudas iki 20%, kviečiame į ekovairavimo mokymus.

Ekovairavimas ne vien padeda greitai ir efektyviai naudojant išteklius pasiekti kelionės tikslą, bet ir sumažina avarijos tikimybę, nes mokymų metu patarsime kaip prognozuoti būsimus įvykius kelyje taip išvengiant galimų nemalonių siurprizų. Ekovairavimas, tai saugus vairavimas!

Kviečiame į paskaitas ir individualius 1 val. praktinius užsiėmimus.

 

EASY DRIFT + Aklas vairavimas įmonėms

Įmonių ir draugų kolektyvams siūlome smagų, nuotaikingą nuotykį „Easy Drift ir Aklas vairavimas“. Kelių valandų pramogos metu išbandysite šoninio slydimo suvaldymo treniruoklį Easy Drift, po kurio užrištomis akimis lenktyniausite komandinėje rungtyje Aklas vairavimas.

Visos svetainėje išvardintos programos (Easy Drift, Važiuok Formule, Lenktyninis kartingas, Aklas vairavimas) ar pasiūlytos Jūsų, gali tapti nuostabios dienos su automobiliais tarp kolegų dalimi.

Esame pasiruošę prisitaikyti prie Jūsų kolektyvo poreikių!